دپارتمان زبان

دپارتمان زبان 

ما مفتخریم که در این بخش، کاملترین و جامع ترین خدمات آموزش زبان را از سطح کاملا مبتدی تا سطوح کاملا پیشرفته به دختران عزیزمان در مدرسه فرشتگان ارائه دهیم.
این خدمات آموزشی شامل تدریس انگلیسی ازطریق سیستم بین المللی فونیکس و در سطوح بالاتر، ازطریق کتابهای کاملا به روز ODI، و دوره های تکمیلی KET و PET می باشد.
این خدمات آموزشی ازطریق تدریس کتابها با متدهای آموزشی خاص خردسالان و کودکان، فعالیتهای جذاب مختص یادگیری زبان جهت کودکان، ساختن کاردستی های مربوط به یادگیری زبان، ایجاد انگیزه و علاقه در کودکان و برگزاری فستیوال ها، جشن ها و مناسبت ها به زبان انگلیسی می باشد.
تیم زبان حرفه ای مدرسه سلام فرشتگان این افتخار را دارد که کلیه خدمات ذکر شده را درفضایی کاملا انگلیسی زبان، به دختران بی نظیر این مجموعه ارائه دهد.
از آنجا که در امر یادگیری زبان، مواجه هرچه بیشتر با زبان مقصد و تکرار و تمرین روزانه، یکی از عوامل مهم پیشرفت در مهارت زبان می باشد، یکی از امتیازات برجسته گروه زبان، برگزاری کلاسهای زبان بصورت روزانه می باشد و کلیه های پایه های مدرسه هرروز از خدمات زبان بهره مند خواهند شد.
ما یادگیری زبان را در فضایی شاد، جذاب، پرمحتوا و انگیزشی، تبدیل به بهترین خاطره دخترانمان در مدرسه فرشتگان خواهیم کرد.
در چنین فضایی، با آغوش باز، منتظر حضور دختران عزیزمان هستیم تا یادگیری انگلیسی را در محیطی بیادماندنی، زندگی کنند.

برنامه های دپارتمان زبان

  • آموزش زبان انگلیسی به کودکان در فضایی تمام انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته
  • آموزش خواندن و نوشتن زبان انگلیسی با متد بروز فونیکس جهت کودکان
  • برگزاری جشن ها، مناسبت ها و فستیوال ها با ارائه زبان انگلیسی در محیط جذاب
  • بهره گیری از کتاب های آموزشی بروز و منطبق با جدید ترین متدهای آموزشی دنیا
  • ایجاد و ارتقاء انگیزه کودکان جهت یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی
  • بهره گیری از مدرسین و مربیان حرفه ای زبان انگلیسی

کادر دپارتمان زبان

گالری عکس از فعالیت ها

دیگر معاونت های سلام فرشتگان یاسین

سوالات متداول

دبستان فرشتگان یاسین جز دبستان های با امکانات و تجهیزات در منطقه ۱ است. مدرسه دارای نظمی در حد متعادل، امکانات عالی، مدیریت خوب و کادر آموزشی کاملاً قابل قبول است. از نظر امکانات درجه ۱ است و در بین مدارس دبستان منطقه ۱، رتبه ۲ را دارا می باشد.

برگزاری کارگاه های هدفمند و بازی نوآموزان پیش دبستانی مهارت های مختلف را می آموزند.

معلم های کلاس اول با ابزارهای گوناگون و ساخت وسایل مختلف با مشارکت دانش آموزان خود آموزش حروف الفبا را بسیار عالی و راحت می دهند و مدرسه سطح آموزشی قوی دارد.